Sepetim ( 0 )
Kategoriler

ÖDEME YÖNTEMLERİ VE TESLİMAT

Alması kolay, ödemesi daha kolay!

Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

 • Kredi kartı - Tüm kredi kartlarına tek çekim veya 3 ay taksit uygulanır. Sitemizin güvenli ödeme sistemi 256 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir.  www.3e1a.com internet sitemizde tarayıcınızın adres çubuğunda yeşil renkte bir kutu içerisinde görünür. Ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz. Kredi kart ödemelerinizde mutlaka (3D) banka tarafından cep telefonuza SMS gönderilerek onay alınmaktadır.
 • Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

  3e1a.com internet sitemizde, üyelik taahhütnamemizde belirtildiği gibi kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3.şahıslarla paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.

  3D Güvenlik Sistemi

  İnternet mağazamızdaki diğer bir güvenlik seçeneği ise 3D Secure olarak adlandırılan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Bu 3e1a.com online satış sitemizde zorunlu kullanılmaktadır. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size SMS şifresi sorulacak. Bu doğrulama şifresi telefonuza gelecektir.

 • Havale/EFT
 • Kapıda ödeme - Teslimde Nakit veya Kredi kart ile ödeme.

  Kredi Kartıyla Ödeme

   

 • 3e1a.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartınızla online yapabilirsiniz. Ödemede kullanacağınız tüm kredi kartlarına 3 aya kadar taksit uygulayabilirsiniz. Kredi kart taksit tablosunu ürün Ödeme Seçenekleri tablosunda görebilirsiniz.

 • Banka Kartıyla Ödeme

  3e1a.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm banka kartları geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunuyor.

  Havale/EFT'yle Ödeme 'de İNDİRİM !!!

   

 • Havale/EFT yapmak istediğinizde Güvenli Ödeme Sayfasından “Havale/Eft Ödeme” seçin ve  Devam et butonuna tıklayın. Siparişinizi onaylayın, banka hesap numaralarımız e mail yoluyla ulaşacaktır. 

    Kapıda / Teslimde Nakit veya Kredi Kart ile Ödeme

Kapıda / Teslimde ödeme yapmak istediğinizde Alışveriş Sepeti Sayfasından “Kapıda Ödeme” seçin . Buradan ödeme tipi: Nakit Ödeme / Kredi Kartlı Ödeme seçiniz.  Ürünüzü kapınızda  sorunsuz teslim aldıktan sonra kargo görevlisine ödemenizi nakit yada kredi kartınızla tek çekim yapabilirsiniz. 

     Kargo Süreleri ve Teslimat: 

Siparişleriniz anlaşmalı kargo firmamız Mng kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslim süreleri ürün detaylarında verilmektedir. Kargo firmaları 600 km'ye kadar olan mesafelerde 1 iş günü, 600 km'den uzak mesafelerde 2 iş günü teslimat süresi öngörmektedir. Ancak hava koşulları, olağanüstü haller veya kargo firması süreçlerinden kaynaklanan aksamalar gönderim sürelerinde gecikmelere yol açabilir. Sipariş sonrası olası kargo sorunlarıyla ilgili destek@3e1a.com adresimizden tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

    Hemen Teslimat / Ürün Deneyim Merkezimizden Teslimat

 

Dileyen müşterimiz 3E1A Ürün Deneyim Merkezimizde ürünleri inceleyerek hemen teslim alabilir.

3E1A Ürün Deneyim Merkezi için tıklayın.

3E1A Ürün Deneyim Merkezi: Atakent mah. Turgut Özal bulvarı no:48 Dumankaya Miks plaza B1 blok No:149 Küçükçekmece İSTANBUL