Sepetim ( 0 )

NEDEN FOLDIO ?

FOLDIO İLE YENİ NESİL ÜRÜN ÇEKİMİ


    California merkezli foldio ailesi ürün çekimlerinizde çözümünüz. Teknolojisi olan tek stüdyo. Teknolojisi olan tek katlanabilir 'all in one' - 'her şey bir arada' özellikli fotoğraf stüdyosudur. Sektöründe dünya lideridir. Dünyanın ilk ışıklı katlanabilir çekim çadırı foldio1 dir.

Mobil uygulamada kolay kullanım.
    Ücretsiz sunduğu mobil uygulamasıyla tek işlemde ürünüz dekupe edilmiş şekilde beyaz fonda hazır. Kolay kurulum. Kurulması 10 sn. toplanması 10 sn. Diğer ürün çekim çadırlarında kurulum, bilhassa toplama çok zahmetlidir. Youtube'da konu ile alakalı yığınla videolar mevcut.

Patentli ışık sistemi.
    Kullandığı ışık sistemi neydiği belirsiz markalardan oluşmuyor. Foldio'nun geliştirdiği ve patenti kendine ait foldio logosu bulunan ışık sistemi kullanılmaktadır. Bu ışıklar aynı zamanda yansıma önleyicili difüzer ile kaplıdır. Işıkların parlaklık kontrolü set içindeki dimmer ile yapılır.

360 Derece Görsel.
    Tüm stüdyolarımız foldio360 Smart Turtable 360 derece ürün çekim sistemlerine uyumludur. Her an foldio360 Smart Turntable ile 360 derece görsel oluşturabilirsiniz. 360 derece ürün görsellerinde foldio bulut sistemi (spinzam.com) size sınırsız ürün yükleme ile sınırsız alan sunmaktadır. Üstelik bu hizmetler tamamen ücretsizdir.

KENDİ ÇEKİMLERİNİZİN EN EKONOMİK VE EN HIZLI YOLU İÇİN MUTLAKA FOLDIO TERCİH EDİN...  

FOLDIO TÜRKİYE bir 3e1a.com İştiraki'dir.