Sepetim ( 0 )
Kategoriler

 

Neden Foldio?

 
California merkezli Foldio Stüdyo ürün çekimlerinde profesyonel çözümünüz. Teknolojisi olan katlanabilir 'all in one' - 'her şey bir arada' özellikli fotoğraf stüdyosudur. Sektöründe dünya lideridir.
 
Dünya'nın En Hızlı Kurulan Stüdyosu
 
https://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/foldio-kurulum.gif https://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/foldio-kurulum.gif
 

Foldio Stüdyo'nun kurulumu sadece saniyeler alır ve dakikalar içerisinde çekime başlayacak hale gelir.

 
Led Işık Tasarımı
Foldio Stüdyo müşterilerimizin geri bildirimleri dikkate alınarak geliştirilmiş yepyeni bir aydınlatma sistemine sahip. Aydınlatma için uzun ömürlü üçlü led sistemi kullanıldı*. Difüzör kapağının etrafında merkezi düzenlenmiş ledler maksimum aydınlatma sağlar. Foldio Stüdyo'da kullanılan led 5700K renk sıcaklığa sahip olup, saf beyaz renk vermektedir. Stüdyolarımızda bulunan led ışık sistemi şiddeti ayarlanır (dimmer) ve stüdyo içerisinde homojen ışık yaymaktadır. Bu sayede ürün gerçek renginde ve gölgesiz fotoğraflanır.
https://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/led-isik-sistemi.png
 
https://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/360-gif.gif 360 Derece Ürün Çekimi Artık Çok Daha Kolay
Yeni nesil akıllı 360 derece çekim stüdyomuz olan Foldio360 Smart Turntable ister amatör ister profesyonel tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Hem akıllı telefonla hem de profesyonel fotoğraf makineleri ile uyumlu çalışan Foldio360 sektörde çığır açmayı başarmıştır. Satmış olduğunuz ürünleri müşterilerinize her açıdan göstererek hiçbir detayı atlamamış olacaksınız.
 
Halo Bar Led Aydınlatma Işık Seti
Foldio ekibinin geliştirdiği Halo Bar Led Aydınlatması stüdyolarımızda dilediğiniz açıdan ilave ışık desteği sunmaktadır. Halo Bar, stüdyo ışıklarından bağımsız olarak şiddeti ayarlanabilir (dimmer).
Halo Bar setinde kullanılan led ışıklar 5700K renk sıcaklığa sahip olup, saf beyaz renk vermektedir. Magnetli yapısı sayesinde Foldio Stüdyolarda çeşitli açılardan ışık desteği sağlar.

https://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/halo-bar.png

 
Mobil Uygulamada Kolay Kullanım
Ürün çekimleri ihtiyaçlarına özel tasarlanan mobil uygulama 'foldio360'
Geliştirilen ve yenilenen uygulamamız artık hem Android hem IOS için hazır.
E-ticaret siteleri için beyaz fonda ürün çekiminin en hızlı, en kolay ve en ekonomik yolu için foldio360 mobil uygulama geliştirildi.
Bu uygulama foldio ürün kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

https://foldioturkiye.com/3e1a/3e1a-banner/foldio360-uygulama-yenilendi.png

https://www.foldioturkiye.com/3e1a/footer/appstore.png https://www.foldioturkiye.com/3e1a/footer/googleplay.png
 
Foldio Stüdyo İle Profesyonel Ürün Fotoğrafçılığı
Akıllı telefon ve DSLR profesyonel fotoğraf makineleri ile kolayca çekilen ürün görselleri, pazar yerlerinin (hepsiburada, n11, gittigidiyor, sahibinden, amazon, trendyol) istediği gibi saf beyaz fonda ve ürün gerçek rengindedir.
Foldio360 Smart Turntable ile oluşturduğunuz 360 derece ürün fotoğraflarını dilediğiniz yerde paylaşabilirsiziniz. Ücretsiz olarak sunulan Foldio bulut sisteminin size verdiği <embed> kod ile bir çok e-ticaret platformu alt yapısını kullandığınız web sitenizde elde ettiğiniz ürün fotoğraflarını rahatça kullanabilirsiniz.
 

https://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/magazalar/ideasoft_banner.pnghttps://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/magazalar/ticimax_banner.pnghttps://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/magazalar/tsoft_banner.pnghttps://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/magazalar/woocommerce_banner.png
https://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/magazalar/eticaret-kur_banner.pnghttps://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/magazalar/opencart_banner.pnghttps://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/magazalar/prestashop_banner.pnghttps://foldioturkiye.com/3e1a/images/neden-foldio/magazalar/shopphp_banner.png

 
* Foldio1 hariç.

https://foldioturkiye.com/3e1a/images/foldio-akademi/geri-foldio-akademi.png