Sepetim ( 0 )
Kategoriler
Takı Ürün Fotoğraf/Video Çekim Ekipmanları | Foldio360 Smart Dome

Takı Ürün Fotoğraf/Video Çekim Ekipmanları | Foldio360 Smart Dome

07.05.2022
Foldio360 Smart Dome Takı Ürün Fotoğrafı 360 Derece Ürün Fotoğraf/Video Çekimi için özel Tasarımdır. Bu teknoloji harikası Foldio360 Smart Dome ile kolayca ürün çekimlerinizi yapın.

Takı Ürün Fotoğraf/Video Çekim Ekipmanları

foldio360 Smart Dome - Kaliteyi Yeniden Kesfedin

Takı, pırlanta, mücevher satıyorsanız, ürün fotoğrafı çekmenin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Takı, Pırlanta, mücevher çok küçük, karmaşık ve yansıtıcı olduğundan, doğru çekimleri yapmak, istenen sonucu elde etmek için çok dikkat, emek ve çaba gerektirir. Bununla birlikte, gelişmiş mücevher fotoğrafçılığı ekipmanlarıyla, ürünlerinizi en güzel ışıkta tasvir ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Foldio'da mücevherlerinizi öne çıkaran mücevher ürün çekim çadırı ekipmanları ve aksesuarları bulabilirsiniz. Dünyada İlk katlanabilir led ışıklı ürün çekim çadırı tasarlayan ilk marka olarak, ürün fotoğraf çekim cihazlarımızdan kalite ve yenilik açısından en iyisinden daha azını bekleyemezsiniz.

Ürün Footoğraf Çekimleri için En Etkili Takı Ürün Fotoğraf Ekipmanları

Foldio ürün çekim çadırları ve yazılımları ile Takı, Pırlanta, mücevher ürün çekimlerinizi profesyonel kalitede ürün fotoğraflarını hiç olmadığı kadar hızlı ve verimli bir şekilde çekebilirsiniz. Foldio fotoğrafçılık çözümlerinizi pratik, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı olacak şekilde tasarladı ve onları herkese uygun hale getirdi.

Beyaz Zeminle Mücevheratın Öne Çıkmasını Sağlayın

Takı, Pırlanta, mücevher için kullandığınız arka fon, izleyici algısı söz konusu olduğunda önemli bir fark yaratıyor. Örneğin, alışveriş yapanların dikkatlerini üründen uzaklaştırabilecek yoğun arka planlar dikkatlerini dağıtabilir. Takı, pırlanta, mücevher ürün çekim çadırlarını nötr arka plana sahip kullandığınızda, dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirebilir ve takı, pırlanta, mücevher ürün fotoğrafını odak noktası haline getirebilirsiniz. 

Yansıtıcı özelliklerinden dolayı takı, pırlanta, mücevher, etrafındaki renkleri emmeye, parçanın fotoğrafta nasıl göründüğünü değiştirmeye ve potansiyel olarak alıcı için yanlış bir temsil yaratmaya meyillidir. Bu yüzden takılarınız için beyaz zemin kullanmak iyi bir kuraldır. Beyaz renk aynı zamanda ışığı da yansıtır, bu da takılarınızın beyaz bir arka fonla daha iyi aydınlatılacağı anlamına gelir. 

Her Açıyı Yakalamak için 360 Takı Ürün Fotoğrafçılığını Birleştirin

Müşteriler Takı, pırlanta, mücevher ürünlerinizi çevrimiçi olarak görüntülediğinde, onu bizzat inceleme veya onunla etkileşim kurma lüksüne sahip değillerdir. 360 derece takı ürün fotoğrafçılığı çözümleri ile müşterilerinize ürünlerin nasıl göründüğüne dair daha kapsamlı bir görüntü verebilirsiniz. Döner platformlar, takılarınızı her açıdan sergilemek ve internetten ürün satın almaktan çekinen müşteriler için boşlukları doldurmak için idealdir.

Ürünlerinizin 360 derecelik görüntülerle sunmak, takılarınızın nasıl ışıldadığını göstermenin, dönerken her ışıltıyı ve ışıltıyı yakalamanın mükemmel bir yoludur.

Foldio360 Smart Tuntable (Akıllı Döner Tabla) ve Smart Dome

Foldio360 Smart Tuntable ve Foldio360 Smart Dome ile akıllı telefonunuzdan başka bir şey kullanmadan yüksek kaliteli 360 derecelik ürün fotoğrafları videoları çekebilirsiniz. Bu cihazlar, gelişmiş mücevher fotoğrafçılığı yazılımı, Foldio360 uygulaması ve bir düğmeye tıklayarak fotoğraflarınızı yüklemeden önce dönüş hızını, pozlamayı ve kare sayısını gerçek zamanlı olarak kontrol etmenizi sağlayan SPINZAM platformuyla uyumludur.

3E1A Ürün Deneyim Merkezi

Ürünlerimizi daha yakından tanımak ve incelemek istermisiniz? Ürün fotoğrafı çekmek istediğiniz ürünüzü getirin, kahvenizi yudumlarken Foldio ürün çekim çadırı ürünlerini tanıtalım, tüm ürünleri inceleyin, deneme çekimi yapın. Beğendiğiniz ürünü hemen teslim edelim. 3E1A Ürün Deneyim Merkezi randevu linki için tıklayınız...

Kaynak: Orangemonkie, Inc